İPEK KİRPİK

İncirli Güzellik Salonu

İPEK KİRPİK UYGULAMASI İLE DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ GÜR VE KIVRIK KİRPİKLERE SAHİP OLACAK, GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATACAKSINIZ… Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, çok daha fark edilir olsun istiyorsanız, işte size son dönemin en favori yöntemi İpek Kirpik

 

3D İpek Kirpik

İncirli Güzellik Salonu

3D İpek kirpik geleneksel şerit veya küme halinde yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz 3D İpek kirpik, tek yapıştırılır kirpiklerinizi, çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D İpek kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D İpek kirpik daha doğal ve hafif takıldığını hissetmezsiniz!

 

Holywood İpek Kirpik

Halis Kuaför Ve Güzellik

HOLYWOOD İPEK KİRPİK UYGULAMASI İLE DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ GÜR VE KIVRIK KİRPİKLERE SAHİP OLACAK, GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATACAKSINIZ…

Kirpik Perması

Halis Kuaför

Kirpik perması bir kaç adımda uygulanır. Öncelikle kirpikler temiz ve kuru olamlıdır. Ardından göz çevresi özel bantlar ile koruma altına alınır ve hastadan gözlerini kapalı tutması istenir. Sonrasında kirpiklere özel bir ilaç sürülür Sonrasında kirpik üzerine bir kirpik bigudisi yerleştirilir. Bu bigudi göz uzunluğundan kısa olmamalıdır. Bunun yanı sıra bigudi göz kavisine uygun şekildedir. Bidugi yerleştirildikten sonra kirpikler tek tek bigudi üzerine yapıştırılır. Bu aşama oldukça önemlidir.

Kirpikler köküne uygun doğrultuda yerleştirilmelidir. Yanlış uygulama sonucunda kirpikler eğri durur ve bakışlar şaşı gibi görünebilir. Kirpikler yapıştırıldıktan sonra bu şekilde bir süre beklenir ve ilaç kuruyup kirpikleri yapılan şekilde sabitler. Sonrasında bir koruyucu ilaç sürülür ve gözler üzerine disk pamuk yerleştirilip ılık bir bekleme süresi sağlanır. İlaç ılık bekleme süresinde daha iyi aktive olacaktır. Tüm adımlar titizlikle tamamlandıktan sonra kirpik bigudisi dikkatlice kirpiklere zarar verilemden çıkartılır ve kirpikler kontrol edilerek işlem sonlandırılır.

Kirpik Liftingi

Halis Kuaför

‘Kirpik Lifting’ adından da anlaşılacağı üzere kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına geliyor. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmek için yapılan bir işlemdir. Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir.

KİRPİK LİFTİNG UYGULAMASINI KİMLER TERCİH ETMELİ ?

Hassas ya da alerjik göz yapısına sahip kişiler gözlerini sıklıkla ovuştururlar ve kaşırlar, hatta en kaliteli makyaj malzemesini dahi kullanamazlar çünkü gözleri hemen sulanır ve kızarır. Ancak etkileyici bakışlara sahip olmayı herkes gibi onlar da ister. Bu durumda ipek kirpik uygulaması dayanıklılık bakımından uygun olmayacaktır. Kirpik lifting uygulaması ise rimele gerek kalmadan mevcut kirpikleri daha kıvrık ve dolgun göstereceğinden, sonrasında da hiçbir ilave ürün kullanımına gerek kalmayacağından en ideal çözümdür.

Daha önce ipek kirpik uygulaması yaptırmış ve uzun süre memnun kullanmış kişilerin uzmanın uygun gördüğü zaman aralıklarında ipek kirpikleri çıkarttırarak kirpiklerini dinlendirmesi önerilir. Bu ara dönem ipek kirpiğin yoğunluğuna gözü alışmış bayanlar için oldukça zorlu geçer. İpek kirpik kullanılan dönemde kirpikler üzerlerinde sürekli ağırlık olduğu için az da olsa kendi mevcut kıvrımlarını kaybedebilirler. Ancak endişe edilecek bir durum yok 4-5 gün gibi kısa bir sürede tekrar eski haline kavuşacaklardır. Bu dönemde eski kıvrıklığı bile kişiyi tatmin etmeyebilir. Kirpik lifting uygulaması yine bu ara dönem için çok uygun bir işlemdir. Kirpik lifting işlemi sonrasında dilediğiniz zaman kirpiklerinizin üzerine yine ipek kirpik yaptırabilirsiniz.

Bayanlar kadar beyler de daha etkileyici bakışlara sahip olmayı isterler. Erkeklerin rimel ya da ipek kirpik uygulaması yaptırmaları uygun olmayacağından, tamamen doğal olması sebebiyle kendi mevcut kirpiklerini daha yoğun ve kıvrımlı hale getirecek kirpik lifting uygulamamızı beğenerek kullanmaktadırlar.

KİRPİK LİFTİNG NASIL UYGULANIR ?

Kirpik lifting kirpik perması uygulamasının yeni ismi değildir. Kirpik perması ile kıyaslandığında çok daha kapsamlı ve konforlu olan bu işlem dayanıklılık yönünden de daha avantajlıdır. Kirpik Lifting tekniğinde bigudi yerine zemin olarak “Patch” adı verilen silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır ve işlem sırasında gözlerinizi açık tutabilirsiniz. Uygulama sırasında kullanılan malzemelerin cilt ile hiçbir şekilde teması yoktur bu sebeple de ciltte herhangi bir hassasiyete yol açması mümkün değildir.

KİRPİK LİFTİNG İŞLEMİNİN SÜRESİ NEDİR?

Hazırlık süreci ve kirpikleri temizleme aşamasını da eklediğimizde ortalama 1 saat gibi bir sürede işlem tamamlanır.

AYRICA

Kirpik Boyama ve Kirpik Botoxu Hizmeti’de vermekteyiz.

error: Content is protected !!
× Whatsapp İletişim